SPOT 2020


Zaloguj się lub załóż konto by móc zapisać się na wydarzenie, zgłosić na punkty programu lub założyć swój konwent.
Strona logowania Załóż konto

17.04 - 19.04 2020 Przywidz, Camping 20 | https://spot.larp-zt.pl | spot@larp-zt.pl | Regulamin konwentu

Opis

SPOT 2020 to larpowe spotkanie fajnych ludzi i dobrych gier. Trzy dni wypełnione po brzegi larpami, warsztatami, freeformami, RPG-ami i planszówkami.

Jeśli chcesz wyskoczyć na parę dni za miasto i:
✔️ grać w larpy aż do utraty sił,
✔️ poznać masę fantastycznych ludzi,
✔️ mieć do wyboru szeroki przekrój gier i możliwość wcześniejszego zapisu,
✔️ wystawić coś własnego (dla twórców mamy specjalne zniżki),
✔️ nie spać całą noc, zamiast tego prowadząc przy ognisku filozoficzne dyskusje na temat larpów, życia i (bez)sensu istnienia,
✔️ wywijać na parkiecie do białego rana albo zaszyć w domku i grać w RPG-a,
✔️ zadebiutować jako twórca (mamy wyrozumiałych graczy a jako organizatorzy chętnie służymy radą/pomocą),
✔️ sprawdzić w praktyce czym są larpy i czy to hobby dla Ciebie,
✔️ usłyszeć po raz setny dowcip o antonówce, oraz parę innych żenujących żartów Mata,
SPOT to impreza totalnie dla Ciebie : )

Deadline akredytacji uczestników 2020-03-15 23:59

 

Wysokości składek

Deadline zgłaszania punktów programu: 2020-02-09 23:59

Program


Ostatni dzień by żyć

Joanna "Varii" Niedźwiecka
Daria "Darina" Andryszak

Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Freeform

Tagi: Sci-Fi Immersja Dramat Narratywizm


Klątwa z Casa Diablo

Iwona "Hekate" Pułanecka

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Fantasy Dozwolony alkohol Narratywizm Immersja Klimat


Whose Line is it anyway?

Jaśmina "Dzas" Kotlarek

Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Whose Line is it anyway?

Tagi: Współczesność Dozwolony alkohol Klimat Komedia


Inny Czas

Agnieszka "As" Krupińska

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Dozwolony alkohol Narratywizm Symulacjonizm Immersja Dramat Klimat


Typ punktu programu: Gra terenowa

Tagi: Fantasy Post-apo Sci-Fi Współczesność Otuliny Akcja


Typ punktu programu: Gra terenowa

Tagi: Fantasy Akcja


Strzelę mu między oczy... Zakład?

Karol "Arvan" Hewelt
Justyna "Ifvhen" Kupczyńska

Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Warsztaty + Trening

Tagi: Fantasy Akcja


Kosmiczna aukcja

Jakub "Mefi" Fijałkowski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Sci-Fi Larp polityczny Gamizm


Mała Norymberga

Stanisław "Sear" Słodyczka

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Współczesność Narratywizm Immersja Dramat


Kłopot w Mieście Terrorystów

Paweł "Nehdehi" Szabała

Typ punktu programu: Gra terenowa

Tagi: Współczesność Gamizm Akcja


Frequency Theta

Mateusz "Mat" Zachciał
Tomasz "Vali" Kwarciński
Krzysztof "Vitalius" Pawłowski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Sci-Fi Symulacjonizm Immersja Klimat Akcja


Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Mechanika planszowa Gamizm


Oregano 2588

Krystian "Zombi" Kujawski

Typ punktu programu: Gra terenowa

Tagi: Sci-Fi Gamizm Akcja


Larp o duchach

Maciej Bugalski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Współczesność Narratywizm Dramat Komedia


Tropico - Bananowa Demokracja

Piotr "Mal'Ganish" Adamczyk

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Larp polityczny Jadło i napitek Dozwolony alkohol Gamizm Immersja Komedia Klimat


Busy Armadillo (ang.)

Sebastian "Czarnel" Jankowski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Symulacjonizm Immersja Klimat Akcja


Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Fantasy Larp polityczny


B - 12 Oddział Specjalny

Paweł "Rudy" Piotrowski

Typ punktu programu: Larp terenowy

Tagi: Współczesność Narratywizm Komedia Dramat Akcja


Splugawione serca

Robert "Rob" Klawikowski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Otuliny Dozwolony alkohol Gamizm Immersja Klimat Akcja


Pragnienie wolności

Marta Górna
Mateusz Makowski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Jadło i napitek Narratywizm Immersja Klimat


Technical Floor

Tomasz "Vali" Kwarciński

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Współczesność Dramat Klimat


Miłość w czasie Czarazy

Paulina "Paunydż" Michałowska

Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Freeform

Tagi: Fantasy Narratywizm Komedia


Pączkowa Sprawa

Paulina "Paunydż" Michałowska

Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Freeform

Tagi: Współczesność Komedia Akcja


N.I.E.B.O. Sp. z o.o.

Marta Górna
Mateusz Makowski
Paweł "Rudy" Piotrowski

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Współczesność Komedia Dramat


Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Prelekcja

Tagi: Współczesność Dozwolony alkohol Akcja


Cyrk, 1920-1950

Zofia "Zula" Skowrońska

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Narratywizm Immersja Dramat Klimat


Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Freeform

Tagi: Gamizm Narratywizm Symulacjonizm Immersja Komedia Klimat


niejestemtymokimmyślisz

Filip "Andy" Pek
Jaśmina "Dzas" Kotlarek

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Współczesność Dramat


Rękawiczki

Zofia "Zula" Skowrońska

Typ punktu programu: Chamber larp

Tagi: Współczesność Narratywizm Immersja Dramat Klimat Akcja