Piotr "Kula" Milewski
Rzeź
Typ punktu programu: Chamber larp
Czas trwania:
Ilość graczy: 12 | Ilość ról żeńskich: | Ilość ról męskich: | Ilość ról unisex: 12
Blok: | Miejsce: Kominek (S2) | Dzień: Sobota | Godzina: 15:00
Adres www: bb3c.pl/larp/rzez/

Opis

"Drogi (lub droga) Ty!

Znów się spotykamy!!!
W imieniu ekipy piekącej ciastki w tym roku informujemy, że nasza siedemnasta!!! zimowa wyprawa do Crest Woodridge odbędzie się w ponownie w pierwszym tygodniu lutego.
Niech żyją Góry Cukrowe! Przypominamy również, że jest to CZWARTA wyprawa, w której nie biorą udziału nasi rodzice i chata jest CAŁA NASZA!
Daj nam znać kiedy się ciebie spodziewać i jak przybędziesz. Alternatywnie, poproś twoich bliskich o przesłanie nam fotek z twojego pogrzebu. Jedyną wymówką, aby tu nie przybyć może być twoja śmieeerć!

Weź tyle przyszności, planszówek, nachos i piwa, ile zdołasz zapakować.
A jeśli jedziesz do nas pociągiem, pamiętaj: Amtrack przypomina, by przed zajęciem miejsca odpiąć narty!

Kochamy, tęsknimy!

Alice i Brad."

Druga połowa XX wieku. Drewniany domek na obrzeżach znanego kurortu w Appalachach. 

Zima, narty, kominek, grzaniec, schronisko, przyjaciele! Jak każdej zimy. Tradycję wspólnych urlopów w górach zapoczątkowali ich rodzice, kilka dekad temu. Formalnie, nie są rodziną. Nikogo nie łączą więzy krwi. Pomimo to, są sobie najbliżsi na świecie. Jeśli trzeba się wygadać, zapytać o radę, wyrzucić coś z siebie — to tutaj, raz do roku, jest na to właściwy czas i miejsce. 

Larp jest dramatem obyczajowym z transhumanistycznym i cyberpunkowym twistem, przyjazny wielbicielom serialu “Black Mirror”.