Tygodniówka 2022


Piątek 2022-07-22

Sala Teren ośrodka
18:00
Whoseline
Jakub "Mefi" Fijałkowski
Typ punktu programu: Freeeform
Tagi: Komedia Dramat Klimat Akcja
19:00
20:00
Flanki, że hej!
Joanna "Baranek" Głogowska
Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: integracja
Tagi: Jadło i napitek Dozwolony alkohol Komedia
21:00
22:00
23:00

Sobota 2022-07-23

Sala Teren ośrodka
10:00
Szepty jeziora - warsztaty
Mateusz "Mat" Zachciał
Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Warsztaty
Tagi: Immersja Dramat Akcja
11:00
12:00
Wojna w Dorzeczu
Łukasz "Hans" Smurzyński
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Fantasy Larp polityczny Jadło i napitek Dozwolony alkohol Narratywizm Immersja Dramat Klimat
13:00
14:00
15:00
16:00
Szepty jeziora
Mateusz "Mat" Zachciał
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Fantasy Współczesność Klimat Akcja
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Typ punktu programu: RPG
Tagi: Fantasy Gamizm
22:00
23:00

Niedziela 2022-07-24

Sala Teren ośrodka
00:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Turniej pod Okiem Boga
Jakub Kołodziejczak
Typ punktu programu: Larp terenowy
Tagi: Fantasy Narratywizm Klimat
13:00
14:00
15:00
16:00
Oddział 64
Wiktor Szczepański
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Fantasy Sci-Fi Klimat
17:00
18:00
W Głębi Lasu
Michał "Athan" Leoniec
Typ punktu programu: Larp terenowy
Tagi: Fantasy Immersja Dramat Klimat
19:00
20:00
21:00
22:00
Muzeum
Sandra Borek "Siasia" Borek
Typ punktu programu: RPG
Tagi: Współczesność
23:00

Poniedziałek 2022-07-25

Sala Teren ośrodka
12:00
SKWID GEJM
Jakub "Mefi" Fijałkowski
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Sci-Fi Współczesność Gamizm Symulacjonizm Immersja Akcja
13:00
14:00
15:00
16:00
Mój dom (za pozwoleniem)
Grzegorz "Mniam" Kozioł
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Współczesność Larp polityczny Immersja Komedia Akcja
17:00
18:00
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Fantasy Larp polityczny Symulacjonizm Komedia Dramat Klimat
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Każdy jest Johnem
Mateusz "Mat" Zachciał
Typ punktu programu: RPG
Tagi: Współczesność Immersja Akcja

Wtorek 2022-07-26

Sala Teren ośrodka
00:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Sklep ze snami
Filip "Andy" Pek
Typ punktu programu: Chamber larp
Tagi: Współczesność Narratywizm Immersja Dramat Klimat
13:00
14:00
15:00
16:00
Obrazki - duży format
Grzegorz "Mniam" Kozioł
Typ punktu programu: Freeeform
Tagi: Jadło i napitek Dozwolony alkohol Akcja
17:00
18:00
Pax Pamir
Mateusz "Mat" Zachciał
Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis: Planszówka
Tagi: Mechanika planszowa Klimat Akcja
Typ punktu programu: Inny rodzaj gry
Opis:
Tagi: Fantasy Gamizm
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Środa 2022-07-27

Sala Teren ośrodka