Snailbook events


Zaloguj się lub załóż konto by móc zapisać się na wydarzenie, zgłosić na punkty programu lub założyć swój konwent.
Strona logowania Załóż konto

21.07 - 26.07 2023 Gospodarstwo "Na polanie", Skrzeszewo 5 | larp-zt.pl/tygodniowka/ | larp@larp-zt.pl | Tablica programowa

Organizator: Klub Fantastyki Zardzewiały Topór

Opis

????‍♂ Kochani! ????‍♂

Jak co roku zapraszamy Was na Tygodniówkę do malowniczego i otoczonego lasem gospodarstwa „Na polanie”, znajdującego się w Skrzeszewie (1-1.5 godziny od Gdańska). Będzie okazja do wspólnego larpowania, biesiadowania, grillowania, ognisk oraz wypraw nad pobliskie jezioro.

????‍♂ INFORMACJE ????‍♂

???? Termin imprezy: 21.07.2023 – 26.07.2023 (piątek 16:00 – środa 12:00)

???? Koszt uczestnictwa: - Całość (pokoje): 380 zł - Całość (pole namiotowe): 300 zł - Weekend pokoje (21.07-23.07): 280 zł - Weekend pole namiotowe: 200 zł 

???? Zniżki akredytacyjne:
1. Zwrot dla Twórców: 180 zł – Otrzymasz go po przeprowadzeniu larpa, szczegóły znajdziesz na naszej stronie.
2. Zwrot „Ja + 1”: 80 zł – Otrzymasz go po przyprowadzeniu na Tygodniówkę nowej osoby. Takiej, która jeszcze nigdy na Tygodniówce nie była i przyjedzie na weekend lub całość imprezy.

???? Limit osób: 30 miejsc w łóżkach (decyduje kolejność wpłat) + namioty dla twardzieli.

???? Warunki: 30 miejsc w łóżkach, dostęp do łazienek z ciepłą wodą i kuchni z podstawowym wyposażeniem, miejsce na grilla i ognisko, parking na terenie ośrodka, spory las i jeziora w okolicy, jedzenie na dowóz, do sklepu 10 minut piechotą.

???? Miejscówka: Gospodarstwo "Na polanie", Skrzeszewo 5 http://kaszubymajkowscy.pl/agroturystyka-skrzeszewo/ https://www.facebook.com/kaszubymajkowscy

????‍♀ CZYM JEST TYGODNIÓWKA? ????‍♀

Tygodniówka jest letnim konwentem larpów, gier fabularnych i terenowych oraz freeformów, organizowanym od 2003 roku przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Staramy się by była przyjazną platformą dla Twórców, Mistrzów Gry oraz Game Designerów oraz imprezą otwartą na nowych i pozytywnie zwariowanych ludzi. To także okazja by poznać larpowców z całej Polski, zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu, imprezować nocą i pochillować się na słoneczku ???? Strona imprezy: https://larp-zt.pl/tygodniowka/

????‍♂ PROGRAM ????‍♂

- Zgłoszenia punktów programu przyjmujemy do 07.06.2023.
- Program imprezy pojawi się na wydarzeniu na przełomie czerwca i lipca.

???? REGULAMIN ????

- Uczestnictwo w imprezie równoznaczne jest z zaakceptowaniem Regulaminu: https://larp-zt.pl/tygodniowka-regulamin/
- Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna.

???? KONTAKT ????

- W razie pytań prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez Facebooka lub adres mailowy: larp@larp-zt.pl . Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w Skrzeszewie!

???? Klub Fantastyki Zardzewiały Topór ????

Wysokości składek

Deadline zgłaszania punktów programu: 2023-07-01 23:59


22.04 - 22.04 2023 Gdańsk, Baszta Biała, ul. Rzeźnicka 47 | www.facebook.com/events/694768278918705 | matzach@poczta.fm | Tablica programowa

Organizator: Klub Fantastyki Zardzewiały Topór

Opis

Larp Cyberpunk 2023 — Deadlock Tower

Na zatłoczonym poziomie handlowym Norvid Arcology Complex, poprzez szum aparatury i głośne rozmowy mieszkańców, przebijał się alarm. To już był kolejny, pierdolony alarm w tym tygodniu, ale pierwszy raz na tym piętrze. Głos z głośników nakazywał niezwłoczne opuszczenie lokacji. System podtrzymywania życia miał przejść w tryb awaryjny za niecałe 5 minut. Szczęśliwcy posiadający wysoki WP, ewakuowali się na poziom rozrywkowy, reszta zbiegła na niższe poziomy. W tym momencie wielu mieszkańców dowiedziało się, że ich WP nie są tak wysokie jak myśleli i droga na górę została dla nich zamknięta. Widocznie alarm zbiegł się z czasem z przeliczaniem kredytów.
Technicy, którzy zwykle walczyli z awariami, ruszyli w ochronnych kombinezonach, niczym Trauma Team, na poziom handlowy, przeciskając się przez spanikowany tłum. Te awarie stały się ich zmorą, a Korporacja Norvid Inc. na pewno wyciągnie konsekwencje.
NeuroAkolici szykowali się w tej chwili na przyjęcie nowicjusza w swoje progi. Ich urządzenia już otwierały jego czaszkę gdy padło zasilanie. Młody skurwiel miał niezłego farta, a jego rodzina nie byłaby zadowolona z jego śmierci. Będzie żyć, NeuroIntruder go tylko oskalpował. Tym bardziej, że Norvid nie zezwala na nielegalne procedury medyczne.
W międzyczasie policja i ochrona przyglądały się kolejnemu trupowi scumpunka, który zaćpał się jakimś nowym towarem na poziomach. Pewnie zamknęliby sprawę i wrzucili ciało do spalarni gdyby nie to co znaleźli w jego kieszeni pośród kawałków szkła… Choć uważnie przeszukali scenę zbrodni, ich uwadze umknęło niewielkie graffiti przedstawiające przekreślony mózg.
Menedżer z Norvid Inc. kiedy tylko otrzymał monit o całej sytuacji, zaczął działać. Uaktywnił swój cyberwszczep, wybrał jeden z kontaktów i wysłał wiadomość przez CyberNet. Teraz sprawą zajmą się fachowcy.
Najbardziej z całej tej sytuacji cieszyli się Chińczyk z Red Dragon i Barman z Mechanical Butcher, do których już waliły tłumy by ukoić nerwy chińszczyzną oraz mocnym drinkiem.

Metadane

Zapraszamy Was na larpa Cyberpunk 2053. Tym razem z Shout District przeniesiemy się do Norvid Arcology Complex, zarządzanej przez korporację Norvid Inc. Zamieszkują ją pracownicy fabryk należących do Korporacji, którzy muszą walczyć o przetrwanie w tej śmierdzącej dziurze. Korporacja tak stworzyła system, by wszyscy mieszkańcy stali się jej niewolnikami, próbując wykupić swoją wolność. Z tego powodu większość z nich stworzyło nowe źródła dochodu stając się fixerami, hakerami, ludźmi do wynajęcia. Inni zaczęli walczyć o władzę w szarej strefie arkologii, a jeszcze inni próbują opuścić kompleks alternatywnymi sposobami, podobno paru szczęśliwcom się udało.
W Norvid Arcology Complex jest wszystko, czego człowiek potrzebuje do życia. Dzięki temu, Korporacja ma pełną kontrolę nad życiem pracowników.
Spotkacie tutaj między innymi fixerów, hakerów, ludzi od mokrej roboty, sekciarzy, wolnych strzelców oraz wasz ukochany chiński bar Red Dragon.

Ekipa

Twórcy: Sebastian “Rumcajs” Basierski, Mateusz “Mat” Zachciał
Grafika: Monika “Ester” Skrzyńska
Produkcja: Jakub “Mefi” Fijałkowski, Michał “Athan” Leoniec, Krzysztof “Vitallius” Pawłowski, Monika “Ester” Skrzyńska, Joanna "Żona" Zachciał

Gdzie, kiedy, za ile?

Gdzie? Gdańsk, Baszta Biała, ul. Rzeźnicka 47,
Kiedy? 22.04.2023
Larp będzie trać ok 6h, po larpie odbędzie się afterparty.
Za ile? 150 zł. Składka zawiera wynajem lokacji, wyżywienie, napoje.
 
Po larpie zapraszamy na afterparty do białego rana.

Wysokości składek

Deadline zgłaszania punktów programu: 2023-02-20 19:55