Snailbook events


Zaloguj się lub załóż konto by móc zapisać się na wydarzenie, zgłosić na punkty programu lub założyć swój konwent.
Strona logowania Załóż konto

06.04 - 06.04 2024 Polsat Plus Arena (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk) | larp-zt.pl/cyberpunk-2054/ | cyberpunk2054.larp@gmail.com | Tablica programowa

Organizator: Klub Fantastyki Zardzewiały Topór i Black Boxm 3city

Opis

O czym jest ta gra?

“Dołącz do innych Edgerunnerów w porcie kosmicznym New Port District. Ta dzielnica to bliski psychozy tygiel sprzecznych interesów, walk o kontrolę w cyberprzestrzeni oraz mrocznych układów, które rozumieją wyłącznie fixerzy. Wejdź do gry i sprawdź, czy 3City 2054 wyniesie Cię na wyżyny, czy doprowadzi do obłędu jak setki innych przed tobą".

Konwencja, gatunek i styl gry

CP2054 to immersyjny, narracyjny larp akcji o konstrukcji typu “playground” (plac zabaw). Jest zbiorem opowieści, których wspólnym źródłem jest skomplikowana dynamika społeczna szerokiej galerii postaci zamieszkujących New Port District. To z tego powodu nie znajdziesz w nim najważniejszej linii fabularnej ani wspólnego dla wszystkich graczy i graczek głównego questu. 

To, czego zaś możesz oczekiwać, to sporo zróżnicowanych wątków, w które bardzo mocno zaangażowanych będzie kilka do kilkunastu postaci. Pamiętaj jednak, że ludzie w NPD są niesłychanie wścibscy. Gorąco zachęcamy, by w tej grze wtrącać nos i wszczep w nie swoje sprawy!

Projektując tę grę, myśleliśmy również o tym, jak utrzymać balans pomiędzy różnymi stylami gry. Dlatego przygotowaliśmy cele, zadania i motywacje dla różnych typów graczy i graczek.

Wysokości składek

Deadline zgłaszania punktów programu: 2023-12-22 18:54